Stoły z nanolaminatem

Stoły z litego drewna są uwielbiane z wielu powodów. Drewno daje ludziom poczucie, że żyją w zgodzie z naturą. Każda deska ma efektowny, niepowtarzalny rysunek włókien i przebarwień na powierzchni, co czyni ją wyjątkową. Meble z tego surowca mają jednak sporą wadę: ich blaty są podatne na wgniecenia zarysowania.

Pokrycie powierzchni trwałym Nanolaminatem Feniks NTM całkowicie zmienia komfort użytkowania stołu. Blaty wykonane z nanolaminatu są odporne na uszkodzenia, zarysowania i pękanie, wysoką temperaturę, a nawet detergenty. Łatwo utrzymać je w czystości, dlatego sprawdzą się nawet w kuchniach czy pokojach dziecięcych.

Wielką zaletą blatów z Nanolaminatem Feniks NTM jest estetyka. Szlachetny, głęboki mat i przyjemna w dotyku powierzchnia czynią minimalistyczne meble Lataki znakomitą propozycją zarówno do tradycyjnych mieszkań i domów, jak i nowoczesnych loftów lub apartamentów.

Opis produktu i dostępne warianty

Podstawę stołu w wariancie klasycznym wykonujemy z drewna krajowego oraz egzotycznego, wykończonego metodą olejowania lub lakierowanego farbami wodnymi albo rozpuszczalnikowymi. Istnieje również możliwość wykonania podstawy ze stali malowanej proszkowo na dowolny kolor.

Blat stołu wykonany jest z płyty stolarskiej wykończonej obłogiem z drewna krajowego lub egzotycznego, o minimalnej grubości 5mm. Pokrycie stanowi wysokiej jakości Nanolaminat Feniks NTM (strona producenta: www.fenixforinteriors.com) w jednym z 19 kolorów. Łączenie laminatu i obłogu jest bardzo precyzyjne i ścisłe, a powierzchnia w miejscu styku – idealnie równa. Rekomendujemy zamawianie podstawy i obłogu stołu z tego samego drewna, wówczas kompozycja prezentuje się najlepiej.

Stoły Lataki produkujemy na zamówienie. Na wszystkie produkty udzielamy 12 miesięcznej gwarancji. Istnieje możliwość wysłania małych próbników o wymiarze 30cmx30cm.