Półki z nanolaminatem/ Regały z nanolaminatem

Regał z półkami Lataki wyróżnia się minimalizmem i starannością wykończenia. To mebel o ogromnym potencjale: w jednych aranżacjach będzie stanowił główny akcent dekoracyjny pomieszczeń, w innych – stanie się dyskretną podręczną półką do przechowywania drobiazgów. Odpowiednio dobrane kolory rurek i blatów całkowicie odmienią całą konstrukcję. Zamawiający może również określić dowolne wymiary, liczbę i grubość półek – cała konfiguracja zależy wyłącznie od oczekiwań klienta.

O atrakcyjności regału dla użytkowników przesądza fakt, że powierzchnia półek pokryta jest  Nanolaminatem Feniks NTM. Dzięki temu stają się one odporne na uszkodzenia i zarysowania. Można bez obaw czyścić je popularnymi domowymi detergentami. Pokryte nanolaminatem półki są matowe i przyjemne w dotyku.

Opis produktu i dostępne warianty

Szkielet regału stanowią aluminiowe rurki malowane proszkowo na dowolny kolor z palety RAL.

Półki wykonane są z płyty stolarskiej wykończonej obłogiem z drewna o minimalnej grubości 5mm. Pokrycie stanowi wysokiej jakości Nanolaminat Feniks NTM (strona producenta: www.fenixforinteriors.com) w jednym z 19 kolorów. Łączenie laminatu i obłogu jest bardzo precyzyjne i ścisłe, a powierzchnia w miejscu styku – idealnie równa.

Regały z półkami Lataki produkujemy na zamówienie. Na wszystkie produkty udzielamy 12 miesięcznej gwarancji. Istnieje możliwość wysłania małych próbników o wymiarze 30cmx30cm.