Parapety z nanolaminatem

Parapet Lataki pokryty nanolaminatem to doskonała alternatywa zarówno dla parapetów drewnianych, jak i tych produkowanych z tworzywa sztucznego. Dzięki połączeniu naturalnego surowca drewnianego (wodoodpornej brzozowej sklejki) z innowacyjnym Nanolaminatem Feniks NTM uzyskujemy powierzchnię wytrzymałą i odporną, która zachowa idealny wygląd przez wiele lat bez dodatkowych prac konserwacyjnych.

Na parapetach Lataki można ustawiać doniczki z kwiatami nie ryzykując ich porysowania. Nanolaminat czyści się zwykłymi kuchennymi detergentami.

Szeroka gama kolorystyczna  pozwala dopasować wygląd parapetu do stylu wnętrza. Nanolaminat Feniks NTM tworzy elegancką powierzchnię o głębokim macie. Jest wodoodporny.

Opis produktu i dostępne warianty

Parapet wykonany jest z wodoodpornej sklejki brzozowej wykończonej obłogiem o minimalnej grubości 5mm. Pokrycie stanowi wysokiej jakości Nanolaminat Feniks NTM (strona producenta: www.fenixforinteriors.com) w jednym z 19 kolorów. Łączenie laminatu i obłogu jest bardzo precyzyjne i ścisłe, a powierzchnia w miejscu styku – idealnie równa.

Parapety Lataki produkujemy na zamówienie. Na wszystkie produkty udzielamy 12 miesięcznej gwarancji. Istnieje możliwość wysłania małych próbników o wymiarze 30cmx30cm.