Poznaj manufakturę Lataki

 Po wielu latach spędzonych w branży meblarskiej nie mamy wątpliwości, że dobry produkt to taki, który łączy w sobie dwie cechy: jest solidny i genialnie prosty w swojej konstrukcji. Naszym klientom oferujemy funkcjonalność w nowoczesnym wydaniu.

Uniwersalne i ponadczasowe wzornictwo

Każdy mebel trzeba projektować z myślą o użytkownikach, którzy będą korzystać z niego przez wiele lat. Stół dziś kupiony do salonu, przy następnej przeprowadzce może wylądować w części jadalnej aneksu kuchennego albo w pokoju dziecięcym jako ulubione biurko do nauki i zabawy. Harmonijny projekt sprawdzi się w każdym miejscu mieszkania lub domu i niczym kameleon wkomponuje się w dowolną aranżację wnętrza.

Meble, które wytrzymują próbę czasu

Wszystko wokół może się zmieniać – kolory ścian, dekoracje, wystrój – ale meble Lataki nawet za wiele lat będą wyglądać efektownie. Wszystko dlatego, że miejsca szczególnie podatne na uszkodzenia, takie jak blaty stołów i półki, wykańczamy nanolaminatem Fenix NTM. To innowacyjny laminat z nanocząsteczkami, powlekany żywicami i utwardzany wiązką elektronową. Uzyskana w ten sposób wielowarstwowa powłoka jest odporna na detergenty, zarysowania, wysokie temperatury. Efektowny, głęboki mat sprawia również, że podczas użytkowania mebli nie pozostawia się na nich odcisków palców, tak uciążliwych w przypadku powierzchni błyszczących.